Jógové, taneční a fitness lekce všude s tebou!

Zacvič si kdykoliv a kdekoliv.

členská sekce klubu je

  ZDE >>

SVĚT JÓGY A TANCE

  ONLINE KLUB  

yoga & dance

- JUST STAY IN BALANCE -


JÓGA, TANEC, FITNESS - PRAVIDELNÉ ONLINE LEKCE PRO TEBE...

 • abys byla fit a měla svou kondici i křivky pod kontrolou,
 • vyčistila si hlavu a vykompenzovala denní stres a kolotoč,
 • cítila se dobře nejen fyzicky ale i psychicky,
 • vychutnala si nejen aktivní čas pro sebe, ale i relax.

... cítíš, že to tak chceš?

Tak to jsme na tom úplně stejně 😉!

Protože i já, přestože již přes 20 let profesionálně lektoruji, tak jsem především milující žena a máma, která má rodinu se 2 dětmi a v každodenním kolotoči potřebuje na jedné straně "vypnout", na druhé "dobít baterky" a na té třetí se i mezi prací, sporákem a pračkou stále cítit přitažlivě a žensky.

I ty s největší pravděpodobností:

 • nemáš vždy možnost chodit na lekce pro veřejnost,
 • chceš ale mít pravidelný pohyb,
 • a proto oceníš velký zásobník online lekcí a videa,
 • PODLE KTERÝCH BUDEŠ MOCT CVIČIT.

>> Členství v klubu nabízí mnoho benefitů, které ti tohle vyřeší. 


PRAVIDELNÉ ONLINE LEKCE V KLUBU TI NAVÍC PŘINESOU:

PARÁDNÍ POSTAVU A SEBEVĚDOMÍ

Lekce ti pomohou pravidelně spalovat dostatek kalorií (a tím i podkožního tuku) a díky jejich charakteru budeš také skvěle tvarovat svou postavu. Zvedneš si sebevědomí a budeš celkově sama se sebou mnohem spokojenější.

SKVĚLOU FYZIČKU A ZDRAVĚJŠÍ TĚLO

Už se jen tak nezadýcháš při chůzi do schodů nebo kopce, protože pravidelným cvičením roste nejen kondice, ale zlepšuje se i zdraví! Lidské tělo bylo jednoduše stvořeno k pohybu a při jeho dostatku proto funguje nejlépe!

CELKOVOU ROVNOVÁHU A DOBRÝ POCIT

Díky lekcím budeš jednoduše v rovnováze jak fyzické, tak psychické. Vybalancuješ si také svůj vnitřní klid a sílu. Budeš celkově vyrovnanější. No a samozřejmě jsou tu i endorfiny - hormony štěstí a dobré nálady, které se při pohybu vyplavují.

DRAHOCENNÝ ČAS PRO SEBE

Lekce jsou online a můžeš je cvičit z pohodlí svého domova, nebo odkudkoliv jinde - lekce máš tedy vždy "u sebe" a je tedy větší šance, že si na cvičení (a tudíž na sebe!) uděláš čas. NAVÍC ušetříš i čas za cestu do fitka nebo studia.

 

V klubu najdeš už 80+ lekcí různých typů a délek, aby sis sama mohla vybrat, na co máš právě chuť a čas. 

Tak na co čekáš?! 

zapoj pravidelný pohyb do svého života!

A NAJDI SVŮJ NOVÝ ŽIVOTNÍ STYL,
který ti přinese více SPOKOJENOSTI...

Buď bohyně tělem i duší

- přitažlivá, štíhlá a ve vnitřní rovnováze, díky TANCI a JÓZE.

LEKCE, NA KTERÉ SE MŮŽEŠ TĚŠIT:

Popis lekce

Dynamická lekce jógy, která energizuje a zahřívá tělo. Je zaměřena na rozvoj síly, flexibility a zlepšení držení těla za současného vědomého zapojení dechu. Tento styl jógy je založen na opakovaném cvičení Pozdravů Slunci a jeho rozvoji do sekvencí bojovníků i dalších ásan, včetně těch na zemi, a to s logickou posloupností za sebou. Skvěle tvaruje postavu a uvádí tělo do vnitřní rovnováhy, tedy harmonie klidu a síly.

Popis lekce

Tradiční jógová lekce harmonizující tělo na všech úrovních. V praxi spojuje dva druhy energie: sluneční ha (aktivní, dynamickou) a měsíční tha (pasivní, jemnou). Zahrnuje jak ásany - fyzické cvičení pozic, tak pránájámu - dechové techniky, meditaci, mudry a mantry. Důraz se klade na dech a výdrž v pozicích navazujících tak, aby každá další ásana kompenzovala tu předchozí. Hatha jógová praxe buduje vnitřní klid, spokojenost a vyrovnanost.

Popis lekce

Lekce pomalé, klidné jógy se snadným a pohodovým průběhem. Praxe je plná nenáročných protahovacích ásan, kdy se důraz klade na dech, správnost provedení a dle možností výdrž v každé pozici. Mezi jednotlivé ásany jsou zařazovány krátké pauzy pro zklidnění, kdy pozice doznívá a zvyšují se její účinky. Součástí lekce jsou také dechové a relaxační techniky a meditace. Tento druh jógy uvolňuje tělesné napětí a zkliňuje.

Popis lekce

Vinyasa je kvalita, která může být součástí všech stylů jógy a v překladu znamená  "v plynutí s dechem". Vinyasa propojuje dech s pohybem do jednoho celku. Během praxe tedy plynule a nepřerušovaně přecházíme z jedné pozice do další právě v tempu našeho dýchání. Praxe přináší silné prokrvení, prokysličení a prohřátí celého organismu. Rozdmýchává vnitřní energii těla (vnitřní oheň agni) a v konečném důsledku vede k celkové regeneraci organismu.

Popis lekce

Krásné a ladné spojení jógových pozic s prvky jazzu, moderny a baletu do krátkých sekvencí v tempu hudby. Sekvence se opakují několikrát za sebou pro nácvik a zdokonalení a na závěr mohou být použity v choreografii. Dance jóga je náročnější na balanc, a proto klade důraz na aktivní core = pevný střed. V této lekci nejde o dokonalost, ale zejména o ženskost a eleganci. Rozvíjí pohybovou motoriku, pružnost a správné držení těla. 

Popis lekce

Taneční fitness lekce, která svým charakterem odpovídá intenzivnímu intervalovému tréninku (HIIT). Tzn. - střídá se vysoká a nízká intenzita zátěže (rychlé a pomalejší písničky) pro efektivnější spalování tuků. Zábavné taneční choreografie jsou doplněny o fitness cviky pro zvýšení intenzity a posílení svalů. Z tanečních stylů obsahuje např. salsu, merengue, reggaeton, cumbii, sambu, flamenco, ale také pop a hip-hop. Kroky jsou jednoduché, aby je zvládl každý.

Popis lekce

Zábavná a vysoce efektivní kondiční lekce plná posilovacích cviků, které jsou buď ve fitness nebo taneční variantě. Stejně jako zumba se cvičí/tančí na motivující hudbu, takže není problém ze sebe vydat maximum. Tenhle typ lekce je velmi účinný nejen na posílení svalů, ale také na zlepšení fyzičky. 

Popis lekce

Dynamický typ lekce, během níž jsou jednotlivé jógové pozice nebo krátké sekvence spojovány s posilovacími prvky a cvičeny v několika opakováních za sebou. Lekce může být vedena jak v pomalejším, tak rychlejším tempu (typu cardio) a může být zaměřena  na jakékoliv tělesné partie. Spíš než o jógovou praxi se jedná o cvičení.

Popis lekce

Tanečně-posilovací lekce kombinující prvky baletu, Pilates a posilování, které se dynamicky střídají v mnoha opakováních za sebou. Ballet Barre je vhodný pro každého, kdo má rád pohyb a tanec, předchozí zkušenosti s baletem nejsou nutné. Výborně zpevňuje tělo, předevím problémové partie. Rozvíjí pohybovou motoriku, pružnost a správné držení těla. 

Popis lekce

Tabata je lekce, během které roste velmi rychle nejen síla, kondice a celková výkonnost, ale také se skvěle spalují tuky (o to více, pokud je ve formě HIIT = High Intensity Interval Training). Systém tabat je jednoduchý - 20 vteřin se cvičí naplno dokola 1 cvik a následně se 10 vteřin odpočívá, pak další cvik a další - takto celkem 8 cviků = 4 minuty. Následuje 1 - 2 minuty pauza a další kola. Je to parádní lekce pro začátečníky i pokrčilé, neboť cviky si lze modfikovat dle vlastní potřeby.

Popis lekce

Klasické lekce, která díky svému charakteru snad nikdy neomrzí. Jde o aerobně-posilovací lekce, které spalují tuky, ale především se zaměřují na tvarování těla prostřednictvím posilování a zpevnění problémových partií i ostatních částí těla. Cviky jsou většinou jednoduché, ale o to účinnější, ať už s vlastním tělem, nebo pomůckami. U Bodystylingu se oproti P-Classu a Bodyformu lze těšit na mírné zpestření v podobě choreografie.

KLUB SVĚTA JÓGY A TANCE V BODECH:

11 typů lekcí

u kterých se určitě nudit nebudeš a najdeš si ty své

již přes 85 lekcí

a každý měsíc se těš na další - nejméně 4 nové

20 - 80 min.

je délka jednotlivých lekcí, každá je navíc rozepsaná dle času a náplně

členská sekce

lekce přehledně na jednom místě s možností filtrací dle parametrů

bonusy

pro všechny členky klubu chystám milá překvapení, která potěší...

dívej se a cvič

kdykoliv a kdekoliv, přístup k lekcím máš, dokud platíš členství

Už se na společné pravidelné cvičení těšíš?
Já moc!

...TAK POJĎ DO TOHO, TVÉ TĚLO I PSYCHIKA TI PODĚKUJÍ...

Vstup do KLUBU SVĚTA JÓGY A TANCE

Využívej všech výhod klubu a zdravého životního stylu,

a buď i ty díky TANCI a JÓZE
přitažlivá, štíhlá a ve vnitřní rovnováze!

  Vyzkoušej si klub právě nyní!  

MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ

397 Kč

Měsíčně při pravidelné měsíční platbě.

 

PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ

330 Kč

Měsíčně při půlroční platbě předem.

Ušetříš 349 Kč = 1 měsíc ZDARMA.

 

yoga & dance

- JUST STAY IN BALANCE -

Kdo vlastně jsem, kdo s tebou bude v klubu cvičit?

Vanda Mikušová

lektorka jógových, tanečních a fitness lekcí 

Jsem zakladatelkou projektu Svět jógy a tance, díky kterému už přes dva roky cvičím se ženami i online, nejen v reálu, kde lektoruji již přes 20 let.

Možná jsem bývalá mistryně světa v aerobiku, ale jinak jsem úplně obyčejná žena! Žena, která má rodinu se 2 dětmi a v každodenním pracovním kolotoči potřebuje na jedné straně „vypnout", na druhé straně "dobít baterky" a na třetí se i mezi sporákem a pračkou stále cítit přitažlivě a žensky.

Na svých lekcích v reálu i online se  potkávám s desítkami žen, které to cítí stejně. Učím je, jak si prostřednictvím jógy, tance, fitness cvičení a správného jídla vybalancovat rovnováhu v životě, aby i při maximálním rodinném a pracovním vytížení byly spokojené samy se sebou a cítily se dobře nejen navenek ale i uvnitř. 

...a to stejné moc ráda předám i tobě...

A kdo bude v některých lekcích se mnou?

Janička Hajnová (Jane) 

Moje nejlepší kamarádka 💖, která je také lektorkou. Ale ne na plný úvazek, na ten je skvělou firemní bankéřkou.

 

Má doma dvě děti a manžela – manažera, který má rád svůj klid 😅...Takže chápeš, že také podřebuje vyčistit hlavu a mít čas pro sebe. 

 

Když zrovna nevolám já jí, zda se mnou půjde cvičit a natáčet, tak volá ona mě, kdy jako už půjdeme... 

TAK SE PŘIDEJ K NÁM!
Budeš celkově pohodovější a ty i tvá rodina mnohem SPOKOJENĚJŠÍ.

Možná se chceš ještě zeptat...

Jak jsou lekce v klubu obtížné?

V klubu jsou lekce pro pokročilé i speciálně pro začátečníky. Pokud se cvičením začínáš, zvládneš velkou část všech lekcí. Ve většině z nich totiž vždy nabízím varianty obtížnosti. Každopádně s přibývajícími týdny cvičení a tréninku postupně zvládneš lekce úplně všechny.

Kdy si budu moct lekce pustit?

Kdykoliv! Do členské sekce klubu získáš přístup ihned po zaplacení členství a od té chvíle si můžeš pouštět videa se cvičením kdykoliv jen budeš chtít. Jediné, co potřebuješ je INTERNET a ve chvíli, kdy si videa pouštíš, potřebuješ být online.

Budou se lekce v klubu nějak měnit?

Všechny lekce, které v klubu jsou, tam zůstanou. Navíc budou přibývat každý měsíc alespoň 4 nové.

Do kdy mi lekce zůstanou?

Přístup do členské sekce klubu a tedy i ke všem lekcím budeš mít k dispozici, dokud budeš platit své členství v klubu.

Jak se platí členství v klubu?

Členství můžeš platit buď měsíční, nebo půlroční. Platba je vždy dopředu a každý měsíc/půlrok se ti strhne z karty automaticky (pokud to máš povoleno, pokud ne, každý měsíc ti dorazí faktura a ty ji zaplatíš sama). Vždy ti přijde info na e-mail. 

Co když budu chtít členství v klubu zrušit?

To můžeš udělat kdykoliv - stačí mi napsat na e-mail: kurzy@vandamikusova.cz. Jen je potřeba udělat to v předstihu (dříve, než se strhne platba za další období).

Tak jak to vidíš? 😉
Jaký bude tvůj čas, tvůj životní styl?

 • lenivý, bez pohybu
 • s přemýšlením, CO a ZDA vůbec si zacvičíš
 • tudíž stále lehce nespokojený a v nepohodě
 • s neustálý řešením, kolik cm máš přes zadek
 • a že bys nejraději s tou náladou skočila někam
 • aktivní, plný parádního cvičení a pohybu
 • bez tloustnutí a v kondici
 • s dobrým pocitem ze sebe sama
 • spokojený, s větším sebevědomím
 • ve vnitřní síle, klidu a celkové rovnováze

 Lidské tělo bylo stvořeno k pohybu!
Bez něj nebude nikdy zdravé, štíhlé, v kondici a ty spokojená...

A ještě jen pro úplnost
...TOHLE SI MYSLÍ ŽENY, KTERÉ SE MNOU CVIČÍ ONLINE: